Strona główna Technologie Zegarki Chcesz kupić zegarek Omega? Poznaj praktyczne informacje

Chcesz kupić zegarek Omega? Poznaj praktyczne informacje

149
0

W Twojej osobistej kolekcji zegarków nie może zabraknąć modelu wyprodukowanego w Szwajcarii. Ten alpejski kraj słynie nie tylko z pięknych widoków i politycznej neutralności.

Zegarmistrzowski fach Szwajcarzy mają we krwi. Zegarek Omega jest na to najlepszym dowodem. Marka istnieje wprawdzie od 1848 roku, lecz wciąż nie wszyscy wiedzą o niej tyle, ile powinni. Pora uzupełnić informacje, które są najpotrzebniejsze przed decyzją o zakupie konkretnego modelu.

Jak ustawić zegarek Omega? To zależy od rodzaju mechanizmu

Oferta luksusowych salonów sprzedaży obejmuje trzy główne rodzaje mechanizmów montowanych w czasomierzach tej szwajcarskiej marki. Damski lub męski zegarek Omega może być automatyczny, mechaniczny lub kwarcowy. Przed zakupem zapytaj, jak ustawić zegarek Omega, aby komfort korzystania z niego w późniejszym czasie był jak największy.

Większych trudności nie sprawia ustawianie godziny i daty w zegarku automatycznym. Zazwyczaj robią to przedstawiciele salonów sprzedaży. Przy okazji pokazują klientom, jak samodzielnie przejść prawidłowo przez ten krótki proces. Zegarek Omega nakręca się samoczynnie dzięki ruchom nadgarstka. Godzinę można zmienić za pomocą koronki, będącej częścią koperty. Wystarczy ustawić odpowiednią pozycję.

używany zegarek omega

Inaczej jest, gdy chodzi o model mechaniczny. Taki męski lub damski zegarek Omega wymaga regularnego nakręcania. Trzeba pamiętać, aby nie przekręcić sprężyny. Jeśli poczujesz delikatny opór, czynność należy uznać za zakończoną. Nie należy wkładać w obracanie koronki zbyt wiele siły. To trwałe elementy, ponieważ są wykonane z wysokiej klasy materiałów, ale nawet one mają swoją wytrzymałość.

Natomiast jeśli zastanawiasz się, jak ustawić zegarek Omega z mechanizmem kwarcowym, musisz wiedzieć, że sam proces jest bardzo podobny. Koronkę należy nieco pociągnąć do siebie, gdy jest ustawiona we właściwej pozycji zmiany godziny lub daty. Następnie trzeba kręcić nią, aż wskazówki ustawią się we właściwej konfiguracji. Na samym końcu wciśnij koronkę, aby zablokować opcję ustawiania godziny.

Ile kosztuje zegarek Omega? Sprawdź w salonie Noble Place

Wiesz już więcej na temat najbardziej podstawowej funkcji, jaką ma zarówno damski, jak i męski zegarek Omega. Jednak to nie dla prostoty zmiany czasu klienci kupują modele tej szwajcarskiej marki. To egzemplarze cenione przede wszystkim za nieszablonowy design, dobór komponentów oraz klasę wykonania. Bogaty katalog produktów marki mają prestiżowe salony. Ile kosztuje zegarek Omega w sklepie Noble Place, gdzie możesz liczyć na fachową pomoc specjalistów?

Cena oryginalnego egzemplarza wynosi od kilkunastu do nawet kilkuset tysięcy złotych. Szwajcarskiej precyzji i klasy nie da się jednak przeliczyć na pieniądze. Zegarek damski Omega De Ville lub Constellation idealnie pasuje do formalnych stylizacji i pięknie leży na nadgarstku, stanowiąc  przy tym gustowny dodatek i funkcjonalny gadżet. A ile kosztuje zegarek Omega, który jest najdroższy w ofercie NoblePlace? Za złoty model Omega De Ville Prestige z mechanizmem kwarcowym i diamentami należy zapłacić prawie 165 tys. złotych.

gdzie kupić zegarek omega

Wydając taką kwotę, chce mieć się pewność, że to faktycznie jest egzemplarz prestiżowej marki. Jak sprawdzić, czy zegarek Omega jest oryginalny? W salonach NoblePlace.pl otrzymasz specjalny certyfikat autentyczności, dołączony do dokumentów zakupu. Możesz ponadto porównać numer seryjny i referencyjny z numerami podanymi na oficjalnej stronie producenta, a także przyjrzeć się z bliska detalom wykończenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj