Strona główna Prezenty TOP 5 najlepszych prezentów świątecznych z fotografią

TOP 5 najlepszych prezentów świątecznych z fotografią

71
0

Czy wyobrażasz sobie święta bez prezentów? Naturalnie, że nie! Co roku jest z nimi niemały problem. Właściwie już sam pomysł, a w zasadzie jego brak, jest powodem do zmartwień. W tym roku rozpraw się z tym, jak należy. Przygotuj drobne prezenty na święta, zanim jeszcze usłyszysz dźwięki dzwoneczków. Prezenty świąteczne z fotografią zawsze rozczulają obdarowanych.

Kalendarz ze zdjęciami – najlepszy z najlepszych

W ścisłej TOP 5 najwyższe miejsce zajmuje fotokalendarz. Każdego roku w grudniu tysiące osób zaopatrują się w kolorowe terminarze, plannery i kalendarze, by krok po kroku realizować obowiązki zaplanowane po sylwestrze. Spraw komuś praktyczny prezent, wręczając personalizowany fotokalendarz. Każdą jego stronę możesz wypełnić fotografiami, a także ozdobić cytatem lub klipartami.

To jeszcze nie wszystko! Dodatkową opcją jest zaznaczanie dat, dzięki czemu rodzinne okazje już nie uciekną sprzed nosa. Imieniny, urodziny czy ważne uroczystości dadzą o sobie znać z odpowiednim wyprzedzeniem, a właściciel takiego kalendarza będzie mieć wystarczająco dużo czasu na zakup upominku.

prezent fotokalendarz

Fotoksiążka – zachowaj cenne wspomnienia

Zawsze warto podkreślać więzi łączące Cię z poszczególnymi członkami rodziny. To wzruszający gest, który zostaje zapamiętany przez odbiorcę. Osobisty album na zdjęcia nie tylko rozczuli, ale będzie też świetną pamiątką, do której wraca się z rozrzewnieniem.

Fotoksiążka pełna wspólnych kadrów wprawi w doskonały nastrój i przywoła dziesiątki wspomnień. Na jej utworzenie nie potrzeba wiele czasu, a efekt zawsze zniewala. Wybierz szablon, który będzie tłem dla Twoich kadrów i dodawaj kolejne fotki. Chcesz nieco spersonalizować swój projekt? Dodawaj tekst, graficzne naklejki i ramki, modyfikuj położenie zdjęć. Tak wyjątkowy egzemplarz z pewnością doczeka się mnóstwa pozytywnych komentarzy.

prezent fotoksiązka

Zdjęcia na prezent świąteczny? Czemu nie!

Jeśli chcesz podarować komuś w prezencie niemałą dawkę wzruszenia, postaw na pamiątkowe odbitki. Wywoływanie zdjęć wraca do łask, bo oprócz tych w cyfrowej formie coraz częściej zdobimy kadrami ściany mieszkań. Podaruj komuś wyjątkowe zdjęcia na prezent i pozwól, by najlepsze wspomnienia zawsze były w zasięgu wzroku.

Może się okazać, że łączy Cię z kimś zażyła więź. Jeśli masz całkiem spory pakiet zdjęć, podaruj je komuś w eleganckim pudełku. Zatroszcz się także o stan portfela i postaw na wywoływanie zdjęć online – bo to zawsze bardziej opłacalne. Nie jest Ci potrzebna żadna aplikacja do wywoływania zdjęć, bo wszystkiego dokonasz online bez instalacji dodatkowego oprogramowania.

prezenty ze zdjęciem

Fotokubek – rozgrzej czyjeś serce

Nie bez powodu personalizowane prezenty na święta cieszą się tak dużą popularnością. Powstały z myślą o jednej osobie, są niepowtarzalne i mają w sobie to coś! Kubek z własną grafiką będzie oryginalnym podarunkiem, który przyprawi kogoś o szybsze bicie serca.

Taki prezent świetnie wpasuje się w zimowy nastrój, kiedy temperatura za oknem zmusza do zakładania kolejnych warstw odzieży. Smaczna herbata w dedykowanym kubku będzie świetnym akcentem o każdej porze dnia.

fotokubek prezent

Fotoobraz – utrwal wyjątkowe wspomnienie

Listę najlepszych prezentów na święta zamyka obraz ze zdjęcia. Stylowy i elegancki kadr oprawiony w ramę wywoła wachlarz emocji zaraz po odpakowaniu. Fotoobraz to piękna dekoracja mieszkania i niezwykła pamiątka, która wkomponuje się w każdą aranżację. Zdjęcie wydrukowane na płótnie canvas zrobi doskonałe wrażenie i szybko znajdzie swoje miejsce na jednej ze ścian.

Prezenty z fotografią – sekret udanych świąt

Uroczysta kolacja wigilijna, wspólne kolędowanie i szelest kolorowych papierów, które opadają z kolejnych podarunków – święta to bez wątpienia wyjątkowy czas. Jeśli chcesz, by należały do udanych, zastanów się, jakie prezenty na święta podarujesz swoim bliskim.

Unikaj powtarzalnych upominków, które w Wigilię rozpakuje co szósty mieszkaniec planety 😉 Postaw na unikalne prezenty z personalizacją, które będą wyróżniać się wśród innych. Znasz już TOP 5 najlepszych świątecznych podarunków. Pora zrobić z tej wiedzy użytek i zaplanować osobiste upominki dla bliskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj